namayeshgah

هوشمند سازی چیست؟

هوشمند سازی: در صنعت ساختمان نیز مبحث هوشمندسازی سبب آرامش بیشتر، مدیریت بهتر، صرفه جویی در مصرف انرژی، امنیت بالاتر و بسیاری مزایای دیگر می گردد.

هوشمند سازی امروزه ترکیب مهندسی الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر، موجب به وجود آمدن مهندسی جدیدی به نام مکاترونیک شده است که نتیجه صنعتی آن اتوماسیون، هوشمند سازی و نظایر آن می باشد. این تکنولوژی علاوه بر سرعت، دقت و کیفیت را نیز به دنبال دارد و در بسیاری از کارهای حساس استفاده از اتوماسیون به جای انسان، خطا را به طور چشمگیری کاهش می دهد. هوشمند سازی در یک واحد یا کل یک ساختمان از مدیریت نور و گرما تا اعلام و اطفا حریق، ورود و خروج و کنترل تردد و بسیاری موارد دیگر را می تواند شامل گردد.

هوشمند سازی چیست؟

هوشمند سازی چیست؟

هوشمند سازی : گروه صنعتی آترین نیز پس از ارائه موفق رادیاتور قرنیزی به بازار و استقبال گسترده صنعت ساختمان از این محصول، هوشمند سازی آن را به عنوان هدف دوم انتخاب نمود و خوشبختانه موفق شد که اولین رادیاتور هوشمند ایران را به بازار ارائه نماید.

هوشمند سازی از قابلیت های جذاب و کاربردی فراوانی را به مزایای قبلی رادیاتور قرنیزی اضافه نموده است. این مهم در حالی اتفاق می افتد که گروه صنعتی آترین موفق شده است این سیستم را با هزینه ای استثنایی و کاملا رقابتی به بازار عرضه نماید.

در ادامه مطلب هوشمند سازی ساختمان BMS را می خوانید.